KOMPAS WERKT

Ons Team

BUDGETCOACH

HEDWIG JACOBS

Hedwig Jacobs is budgetcoach bij Kompas Werkt. Wie is Hedwig als professional en als mens?

06-81045225

hedwig@kompaswerkt.nl

BUDGETCOACH

HETTY BELGA

Hetty is budgetcoach bij Kompas Werkt.
“Realiseer je: niemand is perfect”

hetty@kompaswerkt.nl

BUDGETCOACH

MARC VAN DIJK

Marc van Dijk is budgetcoach bij Kompas Werkt. Hij vertelt alvast hoe hij in zijn werk staat en wat je van hem mag verwachten.

06-81045115

marc@kompaswerkt.nl

BUDGETCOACH

MARTINE BLOK

Martine Blok is budgetcoach bij Kompas Werkt.
“Wat past nou het beste bij deze persoon?”

martine@kompaswerkt.nl

BUDGETCOACH

MAURITS HELDER

Maurits Helder is budgetcoach bij Kompas Werkt.
“Je kunt er ook weer energie van krijgen, van je financiën”

maurits@kompaswerkt.nl

BUDGETCOACH

PETER SPA

Peter Spa is budgetcoach bij Kompas Werkt.
“Ik noem je ’t liefst bij de voornaam”

peter@kompaswerkt.nl